KANAŁY DYSTRYBUCJI

Działalność handlową realizujemy w różnych kanałach, które tworzą łańcuch dostaw od naszych dostawców poprzez nasze magazyny po finalnego konsumenta. Prowadzimy aktywne działania w kanale hurtowym, kanale tradycyjnym (punkty niezależne, sklepy, kioski) oraz kanale nowoczesnym (sieci handlowe, stacje benzynowe czy hipermarkety), jesteśmy również obecni w kanale HoReCa (hotele, restauracje i kawiarnie). Nasze aktywności i strategia współpracy z partnerami dopasowane są do specyfiki funkcjonowania i charakterystyki każdego z segmentów rynku. Dzięki takiemu podejściu docieramy z naszymi produktami zarówno do dużych sieci handlowych, stacji benzynowych, czy sieci lokalnych w kanale zorganizowanym, jak i drobnych punktów sprzedaży detalicznej rozrzuconych po całym kraju.

CO OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM:

  • Szeroki asortyment ze stale aktualizowanymi listami asortymentowymi zgodnie z zapotrzebowaniem i uwagami klientów,
  • Atrakcyjny system cen i rabatów,
  • Wypracowane przez lata obecności na rynku Know-how z zakresu dystrybucji i wsparcia klienta
  • Sprawną i efektywna sieć dystrybucyjną popartą wysokim poziomem i szybkością realizacji dostaw
  • 9 Oddziałów: Olsztyn, Chwaszczyno, Suwałki, Nowe Piekuty, Siedlce, Lublin, Ząbki, Piotrków Trybunalski i Bydgoszcz pokrywające swym zasięgiem ponad 60% Polski

Segment detaliczny

Główny kierunek działalności naszej firmy skupiony jest na działalności dystrybucyjnej. Większość naszych klientów to sklepy należące do kanału tradycyjnego zarówno autonomiczne jak też przynależące do różnego rodzaju sieci. Nie tworzymy własnej sieci detalicznej by nie konkurować z naszymi partnerami.

Segment hurtowy

Jako że wewnętrzne siły sprzedaży składają się ze skończonej liczby przedstawicieli handlowych, którzy docierają jedynie do wybranej grupy punktów sprzedaży detalicznej kanał hurtowy stanowi dla nas także atrakcyjny rynek zbytu zapewniający aktywne, a zarazem efektywne kosztowo dotarcie do pełniejszych obszarów rynku.

HoReCa

Swą ofertę staramy się ciągle wzbogacać o asortyment, który pozwala zaspokoić potrzeby segmentu HoReCa. Produkty skierowane do tego typu klientów występują najczęściej w większych opakowaniach lub mają receptury inne niż produkty sklepowe np. makarony, mąki czy sosy.

Stacje benzynowe

W tym segmencie rynku swą ofertę kierujemy zarówno do stacji zrzeszonych w sieciach jak i tych działających niezależne. Każdy z odbiorców znajdzie u nas produkty pasujące do tego kanału dystrybucji.

Sieci handlowe

Obserwacje funkcjonowania handlu w Polsce wskazują wyraźnie, że coraz większą rolę odgrywają w nim sieci handlowe. Dynamiczny wzrost obrotów w sieciach nie pozostaje bez wpływu na relacje między sieciami, dystrybutorami, a producentami.

TOP