DOGODNE KANAŁY SPRZEDAŻY.

Zamawiaj tak jak lubisz i o każdej porze.

Sprzedaż to zwykle najważniejsze i bardzo wrażliwe ogniwo strategii zarządzania, a każdy z naszych klientów wymaga od nas elastycznego podejścia dostosowanego do: skali obrotu, warunków logistycznych czy systemu zamówień. Główną formą współpracy jaką realizujemy jest sprzedaż towaru wraz z dostawą do klienta. W większości przypadków realizowane to jest przy udziale przedstawiciela handlowego wyposażonego w mobilne urządzenie z programem do elektronicznego sporządzania zamówień i realizacji płatności. Forma ta ma wiele zalet, między innymi jest dogodna dla klienta, może on lepiej zapoznać się z produktem i często nabyć go po niższej cenie w drodze negocjacji handlowych. Decyzję można przemyśleć i skonsultować. Jako że wizyty handlowca odbywają w określonych cyklach odwiedzin, klient w razie potrzeby może zrealizować zamówienie także w drodze bezpośredniego kontaktu z pracownikiem Obsługi Klienta w oddziale firmy (telefonicznie, faxem lub mailem). Dodatkowo funkcjonuje system eHurtownia w postaci zaawansowanej platformy handlu B2B za pomocą której klient z każdego miejsca i dowolnej porze może dokonać zamówienia. Ważny jest tylko dostęp do internetu i urządzenia do zalogowania w systemie.

Kanały Sprzedaży

Dla wygody klienta przygotowaliśmy zróżnicowane możliwości dokonania zakupy. Wybierz dogodną dla siebie i formę i złóż zamówienie.

telefon do firmy

Skorzystaj z zakładki kontakt i wyszukaj telefon do odpowiedniego oddziału. Osoba odpowiedzialna przyjmie od Państwa zamówienie i poinformuje o aktualnych promocjach.

e-hurtownia

Zaloguj się do internetowej platformy sprzedaży i dokonaj udanych zakupów. Nowi klienci proszeni są o kontakt z Przedstawicielem handlowym w celu nadania loginu i hasła.

wizyta PH

Ustal z przedstawicielem dogodne dni i godziny odwiedzin i ciesz się profesjonalną obsługą. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego nawet w dni poza ustaloną wizytą handlową.

TOP